Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz Superman #8368 üzenetére

    nem tudom másnál miként van ez, de mi nem a balfaszokból élünk. Sőt. Sokkal több gond van a balfaszokkal és sokkal kevesebbet lehet keresni rajtuk, mint mondjuk egy hozzáértőn. Legalábbis szerintem. A balfasz bejön, feltart órákon át olyan kérdésekkel amiktől a falnak megyek, nem tudom az aktuális munkámat rendesen végezni tőle és lefáraszt, ha valami baja van a géppel, pl nem tud megnézni youtube-on egy videot, mert nem tud rákkatintani a szükséges bővítmények telepítésére és jön reklamálni, hogy amit itt vett gép az szar mert nem megy. Az ilyeneken nem lehet keresni. Azon lehet aki ért hozzá és normálisak vagyunk hozzá, kiszolgáljuk, mindent megteszünk neki, hogy azt kapja amit akar és az ismerősei is hozzánk jönnek utána, mert elégedettek. A balfaszok, ha nem megy az iwiw azt a gép hibájának tudják be (tapasztalat) és inkább elmennek a másik céghez ahol lehet átbasszák őket nem kicsit, de nekik az a jó, mert látják, hogy kifizetnek párezret, holott semmit nem csinálnak a gépükkel, csak mondjuk pont azon a délutánon nem volt jó az iwiw. Ilyeneket megcsinált a konkurenciánk, sőt olyant, hogy eladott egy hálókártyát és azt mondta 2500-ért bele is teszi a gépbe :Y miezmár? Én olyanokon akadok ki, akik meg akarják magyarázni a saját hülyeségüket és úgy akarja megmagyarázni, hogy fogalma sincs róla miről beszél. Mint múlthéten a nő a gányolt monitorkábellel, de majd ők vesznek olyan kábelt és ráteszik... aha persze. Én mindig próbálok normálisan hozzáállni a vásárlókhoz, de aki köszönés nélkül paraszt hangnemben kezd azzal nem is akarok foglalkozni.

Új hozzászólás Aktív témák