Új hozzászólás Aktív témák

  • MR_Joe

    aktív tag

    Jónagyot. Mai csoda. Jóember betipeg bótba, "igényes" öltözékben... félszakadt gatya, terepszínű póló. Odamentem azért hozzá, hogy mi a helyzet mégis. Másfél méterről már észleltem, hogy nem csak a pólója terep... a szaga is. Frankón csípte a szememet. Na kis "beszélgetés" után kitalálta, hogy netbookot akar venni és válogat...lézengett fél órát az üzletben, aztán visszatalált hozzám. Kiválasztott egy Ánusz epécét mintadarab volt csak, már előre leértékelve. Összecsomagoltam miközben a hányingerrel küzdöttem. Garjegy kitölt, kifizeti elviszi. Öröm é bódottá. Még negyed óra elteltével is terjengett a szaga az üzletben. Cirka negyven perccel később újra megjelent az üzletben
    -Hát ez celeronos nem atomos. Nekem atomos kellene, kicserélhetnénk? - jéé... ki volt írva a táblára mellette, kb 10 percen keresztül azt olvasgatta.. hogy a francba nem látta? de persze kicseréltük. Kiválasztott egy újabb mintát, ezért azt elcsomagoltuk neki, asus visszavesz, helyreállítólemez lefuttat, merthát az a 40 perc elég volt hogy pár törött progit feltoljon rá. A kasszánál sztornózás, új számla, pár perc öklendezés, majd újra öröm é bódottá, eltávozott az atomos géppel, mi meg örültünk, hogy kapunk levegőt. Valami megérzésnél fogva már nem dobtuk ki a gép leírását és címkéit szerencsére... újabb 40 perc után visszajött: -Hát ez mégsenem jó, mert kicsi a fényereje. Cseréljük vissza... - ekkor én a kollegákra hagytam az embert. Előző minta újraelcsomagolás, atomos gép rendszervisszaállítás, polcra kitesz. Újabb sztornó és számlázás miközben kolleginák a kassza mögött már sorvadoztak. Az üzletben újabb negyed óráig nem lehetett megmaradni, de öröm é bódottá. A bácsi azóta még nem jött vissza, de tuti a fejébe húzom a netbookot, ha visszatalálna és levásároltatom az árát némi tisztítószerre. Ráférne.
    Komoly mi?

    Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

Új hozzászólás Aktív témák