Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrDerekas

    addikt

    válasz Williamgrant #542 üzenetére

    Tuti időrend, minden halaszthatatlan feladatra felkérés azonnal, majd látva, hogy emberünk nincs a szakma magaslatán a (tűzzománc/macskaivartalanítás/kotlósültetés/vakond feltárás, stb) "dolog" terén, már jön is "Jólvanakkorholnapmegcsináloddetényleg" + angyali mosoly, ami eloszlatja benned a vágyat, hogy meccset néztél volna, gyúrni akartál, a gyerkőccel nyomtad volna az RC rallyt a kertben, stb. Aztán. Ha hazaérsz mindig lesz aki megkérdi, hogy hol voltál, kivel voltál, mit ittál, vezettél?? stb... Tehát a mélyen gyökerező törődés sarjik ki életünk párjából. Meg a kérdés, hogy mit főzzek, majd ha mondasz valamit és készülsz rá, akkor 99,9% hogy valami egész más kerül az asztalra.
    ;] OFF

    Egyébként meg, ha együtt vagy vele, vagy hazaérsz hozzá, akkor vele vagy, vagyis VELE vagy és ezt nem tudni, hanem érezni fogod, ahogy ő is. Az érzés megfizethetetlen, minden másra ott a mastercard.
    Tehát ha hazamész a feleségedhez, akkor:
    Jó helyen vagy
    Jó emberrel vagy
    Jó hogy akkor és ott vagy.
    Ha meg a fészek is megvan, jöhetnek a fiókák ;)

    [ Szerkesztve ]

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

  • WOT-H-A-C

    veterán

    válasz Williamgrant #542 üzenetére

    Én szeretek házas lenni. Szeretem bemutatni úgy az asszonyt, hogy a feleségem. Az egyikőtök kap majd havi 5000 et egy éven keresztül, ami jár a friss házasoknak! :DDD A papír maga tényleg semmit sem változtat, de atöbbi nagyon jó. A szertartás , buli utána. Szerintem feeling.Aztán , ha vita van tudsz fenyegetőzni, hogy "mehetsz anyádhoz, elvállok!" :DDD Szóval az érzés megfizethetetlen, minden másra ott a mastercard-od.

    "Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

Új hozzászólás Aktív témák