Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L3zl13

    nagyúr

    válasz Cargo #31 üzenetére

    ''Egyébként nem értem a témát a symbian és a java-s telók összehasonlítása olyan mint ha a windows xp-t és a dos-t hasonlitanánk össze.''

    Szerintem meg olyan, mintha a windows XP-t és a JAVA-t hasonlítanád össze. Az egyik oprendszer a másik meg nem.
    Ráadásul ez alatt az oprendszer alatt futtatható a Java... :F

    Aki hülye, haljon meg!

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz Cargo #31 üzenetére

    1. A minőségi kamerát nem megapixelben, hanem objektívben mérik, szerintem. Zsúfolhatnak a telefonokba akárhány megapixeles kamerát, amíg egy buta kis műanyag lukon keresztül kukucskál a világba, addig bizony erősen közepes képeket fog csinálni. A SonyEricsson K750i egy ígéretes lépés, de még mindig messze van a fényképezőgép minőségtől, arra azonban már alkalmas, hogy elkapjuk a pillanatot.

    2. Egyetértek, messzemenőleg.

    3. Volt nekem stylussal kezelhető telefonom is (Accompli A008), hát tényleg nem volt egy öröm a kezelése. A P900-ban pedig az oldalsó idióta tekerőgomb nem tetszik, de igazad van, izlések és pofonok.

    4. Hát a Nokia sajnos nagyon nem a régi mostanában, igenis a márkát kell megfizetned, nem a minőséget. Vegyük példának a 3650-est. Tudom, hogy fiataloknak szánt telefon, de 2 éve előfizetéssel volt 70k HUF, és ezért kaptam egy szoftverhibás (az üzenetek mappát rendszertelen időközönként tök üresre törli, a 3 e-mail fiók beállításaival és az elmentett üzenetekkel együtt...), szar anyagból (recseg, ropog,lötyög, zörög, kopik) összetákolt valamit.

    Igaz, hogy van egy csomó symbianos program a telefonra, de nagyon kevés köztük az igazán hasznos, a legtöbb csak játéknak vagy parasztvakításnak jó (pl. az infrás TV-távirányító vagy a BT-s winamp kezelő).

    Én most töröm a fejem azon, hogy az új telefonom smartphone legyen-e vagy sem, mert bizony meguntam a lassú szoftvert, a folyamatos lefagyásokat meg az adatvesztéseket (mentek rendszeresen, de teljesen sosem lehet az ember up-to-date...). Az viszont szinte biztos, hogy a következő telefonom nem Nokia lesz, de ez a topic nem erről szól.

    [Szerkesztve]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák