Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • llll

    senior tag

    válasz ddrgenya #48 üzenetére

    itt speciel elsősorban az említett oda-vissza fordítgató végtelen ciklusra gondoltam
    (mástól is hallottam már ilyet
    pesten történt és nem volt ismerős az illető
    ez azért elég nagy gáz 1 navitól sztem)
    másodsorban pedig mondjuk a házszámok "tájékoztató jellegű" megtalálására

    [ Szerkesztve ]

    Soha többet DPD!

  • bensm

    csendes tag

    válasz ddrgenya #48 üzenetére

    Félreértések elkerülése végett, az általam felsorolt hibák súlyosak. Legalábbis az, hogy olyan helyen akar balra fordítani, ahol tilos. Ilyen hibák miatt (ismeretlen helyen) teljesen el lehet keveredni. Na mármost, ha megvettem a navit két (vagy három-négy) komoly autóatlasz áráért, akkor azokért a funkciókért / többlet tudásért fizetek, amiket az autóatlasz nem tud, "bezzeg a navi".

    A "védelem" meg kb. olyan volt, mintha valakinek a nem működő hűtőszekrényét azzal akarnánk megvédeni, hogy "áss pincét, és tartsd ott az ételeket".

    A navi (pláne annyi pénzért) igenis, (bizonyos határok között) ugyanolyan megbízható kell legyen, mint egy hűtőszekrény.
    A gond az, hogy ezek a problémák nem (vagy nem feltétlenül) jönnek elő rövid (7 napos) teszt során. Ráadásul lehet, hogy a különféle útvonal tervek 49%-ánál (szinte) tökéletesen működik. De - már elnézést - ha mondjuk a fék 99%-ban tökéletesen műlödik, de 1%-ban nem, akkor az a fék gyakorlatilag 100%-osan rossz.

    Azt már csak halkan jegyzem meg, hogy az elmúlt 25 évben bejártam Európát térképpel, úgyhogy nem kell ilyen kioktatónak lenni, "kedves" ddrgenya ( nomen est omen? )

Új hozzászólás Aktív témák