Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ronin s8

    senior tag

    válasz condy #63481 üzenetére

    Egyetértek! :R Nincs kegyelem. Üzleti vonalon nulla tolerancia. :K Különben mindent elönt (nálunk már el is öntött) a kínai szemét, és jóvátehetetlen károk keletkeznek a fejekben. "Kicit jo, kicit rosz, neked igy isz jo, nem? Mer ócó!" Nem. A szar és a tévedés az szar és tévedés marad, amivel mindkét fél rosszul jár. Tisztességes üzletpolitika, ami elíráson alapul? Ugyan! :W

    Itt Portugáliában egyik nap kétszer tévedtem (!!) étteremben. Mindkétszer a pincér kért elnézést, és nem kellett kifizetnem az én (!) tévedésem következményét.

    De nem is látsz Teszkót meg kínai szemetet. Hanem számtalan vegyesbolt van. És van portugál könnyűipar. Vannak ingek, zoknik, nem csak óccó elszabott gépzsíros trikó, csak mert a kereskedő abban lát hasznot... :W

    [ Szerkesztve ]

    "Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

  • Misi1979

    őstag

    válasz condy #63481 üzenetére

    Egy dolgot tanácsolok: ismerje el, lehetőleg írásban, hogy az óra létezik és nincs még eladva másnak, stb. Erre érdemes rávezetni valahogy, okosan.. Pl. elkezdenék vele alkudozni, hogy végülis mennyiért vihető el, mekkora a legkevesebb összeg. Mert mondhatja, hogy a honlapon tévedésből maradt fent a termék, eladták és mivel utolsó darabról volt szó, nem tudja már neked értékesíteni, fel kell ajánlania egy másik, HASONLÓ terméket ezen az áron. Óráknál a "hasonló" a gumicsont..

    A kismókusok kenyérre is kenhetik.

  • bodiiren

    csendes tag

    válasz condy #63481 üzenetére

    Bocsi, de ez nem óra, ez kézre rakott teló. Nem tudják már mit csináljanak a nagy innovatív versengésben!

    Nézd, a karórát a gépkocsik elterjedése hozta be és a mobiltelefonok elterjedése viszi ki. Ez van. Minden változik. Előtte nem is volt karóra és egy idő után szintén nem lesz majd. Közben pedig folyton változik. Ez az élet rendje. OffTopicba tettem, de valójában pont ezt lenne érdemes itt kibeszélni. Csak tudom, hogy ez a téma itt utálatos, ezért nem erőltettem. Mint ahogy a sokmilliós órákat sem kellene erőltetni. Sokmillióból a bolond is tud jó és megbízható órát csinálni. Ez egyáltalán nem egy nagy kunszt. Még egy pék, vagy egy szabó is képes rá. Tízezerből jó és megbízható órát csinálni? Na az már kunszt. És hát van ilyen. Sok. Akkor meg mi kell még? Hát a villogás. Hogy a másik lássa, hogy neked mid van és hogy az milyen drága volt. A temetőben is ez van. Amíg élt, egy kiló narancsot nem vett neki a férje, ha éppen azt kívánta meg, de amikor meghalt, milliós emlékművet csináltat neki. Na ez az ami ezt a topikot is élteti. Az oktalan-buta nagyzolás, a dicsekvés. A pontos időnek ehhez már nincsen semmi köze sem. Hát így.

Új hozzászólás Aktív témák