Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TechN7ne

    nagyúr

    válasz Kbali #235562 üzenetére

    Írjátok át a topik nevét Seiko ,Citizen ,Casio és Orientre mert egy sima "óra topik" sokkal több márkát foglal magába ,nem csak ezt a négyet. ;)

    csabulaxi
    Lehet ,hogy pont nekem kéne téged jelenteni ,mert állandóan velem vagy elfoglalva míg én hozzád sem szólok (ez is egyedi eset).
    Arról meg nem tehetek ,hogy földhöz vág 2390ft. premium tagságira ,spórolj egy kicsit és légy oly kedves ,jó gyorsan akadj le rólam...
    Köszöntem előre is ,

    [ Szerkesztve ]

  • #31733248

    törölt tag

    válasz Kbali #235562 üzenetére

    Az a dicsőítés, hogy a nem éppen szerény "köröket ver" kifejezés után megemlítem egy másik márka konkrét típusát cáfolatként? A "köröket ver" szövegek meg objektív alapokon álló tényközlések, feltéve, hogy a japán gyártók valamelyikére vonatkoznak? Hiszen más egyszerűen nem gyárthat olyan jót, mint a japánok. De ha mégis megemlíti hogy nem csak ők fociznak a pályán, azt már rákényszerítésként fogod fel? Eszem megáll...

    #235574 @mriya@

    Ha a kollégának az érvei alátámasztásához fontos szempont volt a kronométeres fiúk véleménye, akkor a válaszomban miért is ne érvelnék ugyanezzel? Amúgy szerintem láttak már annyi órát, hogy fel tudják ismerni a minőséget. ;) Megjegyzem én ebben akkor sem kételkedtem, amikor Seikót, vagy Orientet teszteltek, hiszen láttam és elismertem. Fordítva viszont kicsit nehezebben megy, úgy látom. :D

    #235563 bV40

    Kitől is olvastál itt olyasmit, hogy a Roamer elit gyártó, hmm?

    #235575 dzsi23

    Ahogy Titeket olvaslak, úgy érzem magam, mint egy golfos, aki betévedt a Mazda3 - Civic topictalira és minden rizsrakétás azt fejtegeti neki ezerrel, mekkora szarral jár. Meg ezek szerint a designhoz sem értek, hiszen nem Seikót, vagy Orientet vettem. :D

Új hozzászólás Aktív témák