Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dzsi23

    addikt

    válasz BloodRay #232857 üzenetére

    "Hogyhogy eladtad??"

    Az óra hibátlan volt, a hiba bennem keresendő. :D Gyakran változik az ízlésem: volt idő, amikor hordtam mindenféle szíjakat, aztán csak szövetet, egy ideig kizárólag gumit, mert éppen arra kattantam rá. Fémszíjat nagyon sokáig nem bírtam felvenni, mert kényelmetlennek éreztem, aztán jött a Dagaz, és rászokatott a fémekre is. Ekkor rákattantam a 40mm alatti órákra is, de újabban visszaszoktam a nagyobbakra, és a 38 millis Dagazt egy 45 millis Casio váltotta. :D Nem konkrétan azért vettem, hogy leváltsa, de valami egészen másra vágytam, a Dagaz meg már egy hónapja pihent a polcon, és ha egy hónapig pihen nálam egy óra, akkor annak mennie kell. :U Kiváló ügynök volt.

    #232878 fagyalllo:
    "A kicsit karcosan járó menet jellemző a Seiko búvárokra, ha be lehet csavarni, akkor valósznűleg rendben van."

    Azt hittem, ez csak a Paganikra jellemző, mert mindhárom nálam járt példány problémás volt. De azokat legalább be lehetett tekerni, és ha ez a Seikonál rendben van, akkor a Paganira sem panaszkodom. :U Ellenben a Seikom már nem volt rendben, ezért van most szervizben, réges-rég óta már... :( Pedig nem Japánba kellett visszaküldeni.
    És ha már Dagaz; annak a koronazára egy álom ezekhez képest, sehol egy akadás, nulla súrlódás, szal lehet ezt jól is csinálni. A Kamasué is rendben volt, csak ott árnyalta a képet a kicsi korona, de a működésével nem volt gond.

Új hozzászólás Aktív témák