Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbalint88

    addikt

    válasz Deskdiver #202867 üzenetére

    ja persze, nem kell nagy csodát várni Tag-nál sem, csak ha a "szomszédnak is" veszi az órát, akkor azzal lehet a legnagyobbat mutatni.érdekmúlás
    Longines is még mondhat valamit, de az szerintem inkább az 50-60+ korosztálynak nagy brand. (egyik jó ismerősnek van egy 50+ éves Longines órája, ő maga 76 éves, egyik első fizetéséből vette, azóta se volt másik órája, irigylem is érte kicsit, hogy így meg tudott maradni egy óránál :) )
    Sellita se gond feltétlenül, meg SW330 egy komolyabb szerkezet, mint az SW200, pont amennyivel a 2892 komolyabb a 2824-nél ;) Tényleg, még mindig töretlen a szerelem a Damaskoval?
    Én 300 körül Seikot vettem, nem bántam meg, ez is a sohanemadomel dobozba megy, mint a C-Sport, azt a 20.-ra vettem, a "Seibond"-ot meg 30.-ra. A többi az pöröghet, de az évfordulósak maradnak. :) Egy ilyenre is fáj a fogam Seikoból: [link]
    Egyéb termékek ebben az árkategóriában a kívánságlistámról: [link], [link], [link], ezek meg csinálnak mindeféle beteg dizájnt, ez se jön szembe, az tuti: [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák