Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • squir

    aktív tag

    válasz Deskdiver #146254 üzenetére

    Stimmt, ebben nincs vita. :) Idehaza a Steinhart a leg elérhetőbb árú, legszélesebb választékkal bíró és egyszerű alkatrész-utánpótlással rendelkező a "micro-brand" kategóriában. Ár-érték aránya verhetetlen, valóban.
    Csiga hozta fel a vételi árát a Nautec-nek, de meg kell vallani, hogy ennek sem ez a reális ára. Fórumokon, ebay-en, egyéb oldalakon a használtpiaci értéke 250 EUR körül mozog (plusz-mínusz egy kicsi, állapottól, helytől, piactól függően). 75e Ft környékén elgondolkoztam volna és valószínűleg nem vágok bele. Akkor már hozzárakok kicsit esetleg és szélesebb a választék. Főleg használtban.
    Viszont így kézben fogva továbbra is úgy érzem, hogy ezen az áron, ilyen kivitelben, ezekkel a műszaki paraméterekkel újra ezt venném meg és nem tenném hozzá azt a +50-60k-t egy Stein-ért. Annak megérné szvsz aki mondjuk moddolni, fejleszteni, stb akarja az óráját, de nekem nincs ilyen szándékom.
    Néztem a képeket, ez valóban a Stein O1 Gen1 tokja. Kicsit rákerestem: sem a tokhoz, sem a szerkezethez (ahhoz főleg) nem jelent problémát egy-egy alkatrész utánpótlása, amennyiben szükséges. :) Ezen nem aggódom.

    Csiga: nézőpont kérdése. Persze, fájna ha történne vele valami, megsérül, stb. Biztos, hogy mérges lennék és elhangozna pár "b@ssza meg!" is. :DDD De ha megsérülne a Tag, az Omega, a Fortis, stb akkor nagyon hosszan, keservesen és hangosan sírnék. :DD Legtöbbünknek számít az 50e Ft. De mit kapsz érte? Alsó kategóriás Casio, egyszerűbb Citizen, vagy Orient. A divat-márkákat hagyjuk. Ugyan úgy vacakul esne, ha bármelyik megsérülne. De a jelenlegi gárdából akkor is ez a "játszós". :)

Új hozzászólás Aktív témák