Új hozzászólás Aktív témák

  • csabulaxi

    senior tag

    válasz Wg5113 #94038 üzenetére

    Most is "csak" 229 ezer Ft az új ára, fehérben azt írják van raktáron.
    Cornavin Hungary Kft.

    Én azért nem húzok egyenlőség jelet a két márka közé, mert, ha nem lenne pár órás fórum semmit sem tudnék a Steinhart márkáról, míg a Roamer valamilyen szinten jól csengő márka, azaz hallottam már gyerekkoromban is és most is kirakatokat nézelődve bele tudok botlani, nem csak Budapesten. Meg tudom fogni, vizsgálni, míg a Steint nem. Sok szép női órájuk is van, míg a Steinnek nem.
    Az is érdekes téma, hogy a használt női órákat még, ha Omega is nem tartjátok eladhatónak, ennek ellenére egy-egy márka üzleti sikerének szerintem nagy része a széles választék szép női órákból. Múltkor írtam, hogy pesti sétámkor szinte egy magamnak való órát sem láttam a kirakatokban, de nőiből legszívesebben tucatnyit vittem volna haza. (Lehet csak régen dugtam már akkor.)

    Az elszalasztott volfrám SeaRock-ért meg máig verem a fejem a falba, ha az eszembe jut. :W :W :)

    "A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

Új hozzászólás Aktív témák