Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabikaa20

    őstag

    válasz Dzsana #64603 üzenetére

    +1 :K De ez tudod miért is van?!Pénzböl élnek,és az(is) a cél hogy az ugyfél visszajöjön órátjavítatni vagy ne adj isten új órát venni!Mert mi hasznuk lenne,ha megszervizelnek egy automatát és 5év múlva elvileg kellene megint szervizelni az sok idö és igyekszenek lerövidíteni ezt az idöt,hisz lehet a cég már 5 év múlva nem is fog létezni.Ez olyan dolog,hogy én otthon számítógépeket javítok.Édesanyám meséli hogy a fönökének kellett venni új laptopot,mert a "régi" tönkrement...Az volt a hibája hogy 20-30perc után kikapcsolt és a szervízben azt mondták,hogy kipucolták stb,de hogy rossz a processzor.Na mondtam hogy hozza el rosszabb már úgyse lehet!Ezért a szolgáltatásért természetesen fizettek 2x is aztán vetettek velük új gépet több 100 euróért.Na szétszedtem én is,az már mindjárt látszott,hogy talán szét se volt szedve!A hütöventillátor és a bordázat között pedig olyan vastagon volt a por összenyomódva,hogy egyben ilyen kis téglában kiszedtem.Ezért kapcsolt ki 20-30 perc múkva,mert nem volt hütés és a processzor inkább kikapcsol minthogy kiégjen!Kipucoltam az egészet,összeraktam új windows és azóta is úgy jár noti mint egy óra! :) És sok ilyen esetet tudnák mondani,hogy számítógép szervíz után kell dolgoznom!!!!És ezért mondtam hogy nemcsak óráknál van ez így hanem mindenhol!Kihasználják az ember tudatlanságát/hozzánemértését!Persze tisztelet a kivételnek!Ezért ha gond lenne az órámmal inkább fizetek többet is(bár szerintem jóval olcsóbban dolgozol,mint a szervizek),minthogy kiadok egy bizonyos összeget szinte a semmiért! :)

    [ Szerkesztve ]

    Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

Új hozzászólás Aktív témák