Új hozzászólás Aktív témák

  • Deskdiver

    senior tag

    válasz Bati0501 #57975 üzenetére

    Ha nagyon-nagyon nagy szerencséd van akkor az ebay-en kifoghatsz egy Maratac Pilot órát jó áron. Szinte mindig "out of stock" kategória. [link]
    Azon kívül van még a Ticino [link] ami minőséget nyújt a 170+ dolláros árkategóriában. Ott már találsz zafír üveget, valódi 316L tokot és C1-C3 indexeket, mutatókat. Kínai szerkezet van abban is ,de legalább nem csak úgy beledobálják tesztelés nélkül. Szerintem már 10-15 évvel túl vagyunk azon amikor a Kínai egyenlő volt rossz minőséggel. Ők is használnak már minőségi gyártósort és Európában és Amerikában "edződött" mérnökeik vannak. Persze ez nem azt jelenti ,hogy nincs rossz minőségű termékük csak azt ,hogy van már nagyon jó is. A Parnis nem igazán ellenőrzött márka. Készülhet itt is, ott is valahol Shenzen-ben vagy máshol. Ki tudja? A Steinhart-tól a Stowa-tól és a Laco-tól minőséget kapsz az biztos. Azokba nem lehet belekötni abban az ár szegmensben. Nekem volt Parnis B-uhr másolatom. Eladtam. Pontatlan furatok ,sorja stb. Olcsó az igaz, de egy óra rajongó nem lesz boldog vele.

Új hozzászólás Aktív témák