Új hozzászólás Aktív témák

  • csabulaxi

    senior tag

    Tegnap volt egy kis időm Budapesten, közel az Allee-hoz, így ott nézelődtem óra ügyileg.
    A Miracolo-ban megláttam Hamiltonokat is.
    A "csak nézelődömre" is a hölgy egyből nyitotta a vitrint ajánlgatta az órákat, próbáljam nyugottan őket.
    2 netről kinézett óra is volt, hát próbálgattam. A hölgy nagyon készséges, képben van, negyedórát is simán beszél az anyagokról, szerkezetről stb. úgy kell lelőni. :DDD
    Ezek a PanEurope

    és egy Jazz master

    z pici nekem, a paneurope pici csalódás, kisebb ,cseppet sem brutális, mint vártam, hülyeségnek tűnk a búvár lünetta egy autós órán, kicsi a számlap, nem túl jó a leolvashatóság, vszont kényelmes, kb. 440 ezer ft.

    és ekkor vettem észre ŐT
    [link]
    American Classic / Jazzmaster Maestro Auto Chrono H32766513
    Ez kb 430 ezer ft.

    Ez tökéletes a kezemre, a méret a , a vastagság, a kidolgozottság, minden tök jó.
    Kivéve, hogy csak az utolsó (első?) lukba tudom bekapcsolni a szíj tüskéjét, max nagy erőlködéssel, de akkor már szorít a 2.-ba.
    Milyen már ez, milyen ropikra készítenek órákat?!

    Nálam nem áll így a kezemtől

    és csak ilyen csuklótól elálló képeket találok.
    Menjek plasztikai sebészhez lefaragtatni? ;)

    Az óra 45 ! mm-es, a Monster csak jelenthetett neki. :C :C

    Ja, tudom mindjárt jönnek az IWC portoguese beírások, de sajna most erre sincs, de vettem lottót! :DD

    [ Szerkesztve ]

    "A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

Új hozzászólás Aktív témák