Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz fagyalllo #248129 üzenetére

    Tudom, hogy nem 1996-ban jelentek meg az első 5-ösök. Ismerem a Seiko 5 történelmét, a Sportsmatic történelmétől a maiakkal befejezőleg. Senki nem állította, hogy akkor jelent meg, hol írtam ilyet?
    Az a szellemiség rég eltűnt a Seiko történelméből. A 60 dolláros automatából már 200 dolláros lett.
    Még a 7000-es 6100-as, 6300-as szériás Seiko 5-ösöket is láttam a chrono24-en, de hol van már ez a szellemiség? - sehol.
    Szintet lépett a Seiko árban, tudásban is csak annak, aki tudja mi miben különbözik a 4R, Seiko 5 meg soha nem erről szólt.
    Aztán a kijelentés él, a Seiko nem az ilyenekkel lett nagy, hanem az 5-ösökkel. Manapság pedig a Seiko elkezdte azt csinálni mint az Omega. És vannak olyan modelljei, amik bicskanyitogatóan pofátlanok, a Seiko soha nem erről szólt, Arra ott a King Seiko, meg a Grand Seiko.
    Legalábbis eddig.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák