Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz tomsolo #240370 üzenetére

    Én nem vagyon nagy spiler ebben a témában sem, de mikor utoljára beszéltem egy búvárral, akkor Ő azt mondta nekem, hogy egy ilyen óránál 20 - 30 m-en is elő lehet idézni olyan nyomást, hogy egy 100 m-es óra is be tud ázni. Szóval a merülős teszt az nem tudom mennyire tud akkor játszani, amikor egy ilyen cipelem magammal a szerszámot, meg kis helyeken bujkálok, és néha néha a vashoz is csapon az órák, mert ugye egy ilyen műveletnél nem csak leengedem az órát, és majd az ott áll egy helyben eset van.
    Mint mondtam nem vagyok benne spiler, de az autók biztonságát sem úgy tesztelik, hogy nekiküldenek, egy vaskalapácsot, aztán majd lesz valami, hanem valamiért több ezer szenzor van a bábun.

    Szóval részemről, ha valamit úgy próbálnak ki, hogy hitelesen arra amire szánták, az sztem hihetőbb.

    De Off a téma, bocs nem is foglalkoznék ezzel, sztem túlbeszéltük.

    Köszi a beszélgetést.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák