Új hozzászólás Aktív témák

  • Lev Abalkin

    tag

    MEG JÖTT! (=megjött...) :D

    Germicid!
    Glicerin!
    Glycine!

    (Csak szólok, a Jomashop-on még van belőle, jóárasítva 320 d. - és a jachtalapba sem kellett befizetnem... :C )

    Ami már most látszik: a gumiszíj illatos, de sz@r. Merev, két oldalról nyomja a csuklót. Nincs erre valami praktika (forró víz, stb.), ami megpuhítaná?
    (A fémszíjasról lemaradtam, mondjuk arra is eleve egy narancs-fekete Hirsch Robby-t terveztem, erre meg pláne.)

    A lünetta 60 klikkes alumínium, a tok oldala polírozott, a teteje szálhúzott. 42-es átmérő, kb. 50 mm ltl. távolság, viszont a vastagsága csak 10,6 (!) mm. Szóval nagyon kompakt, pofás kis óra.
    Kellett már egy sub a Vosztokjaimon kívül, de valahogy nem tudom elengedni a számokat a számlapon...

    A szerkezet rejtély. A logó még a régebbi, ugyanakkor a tokfülek már nem fúrtak, a hátlapon nincs feltüntetve a kőszám, a sorszámra Googletalálat nincs, úgyhogy csak bontás után fogom megtudni, hogy ETA vagy Sellita.

    (Ja, itt sokan vonzódnak a bicsakokhoz is, támasztéknak kellett, Spyderco Yojimbo. Amúgy meg "Combat Sub." É'ted?)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák