Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    válasz FLx #223733 üzenetére

    Ezt cáfolnám, mármint az utolsó mondatot. Tavaly történt, hogy adott cipőt nézegettem, hogy honnan lehetne olcsóbban beszerezni. Találtam egy német webshopnak tűnő oldalt, ahol éppen akciós volt. Nem lett gyanús, euros ár, német nyelvű weboldal. Gyorsan le is csaptam a hihetelen lehetőségre, annak ellenére, hogy nem volt mód PP-lal fizetni. :D Aztán a rendelés visszaigazoló mailben volt egy-két furcsaság, megjegyzés. Gyorsan le is checkoltam a hitelkártyámat, és rájöttem, hogy szépen át lettem verve. Maga a cipőre levont összeg sem egyezett 1-2k-val többet vontak le, de a még nagyobb gond az volt, hogy levontak egy plusz tételt, olyan 20k környéki összegben. :((( Azonnal írtam nekik, hogy töröljék a rendelésemet, hogy legalább kegyen nyoma a viszakozásomnak. Válaszoltak is egy elég furcsa levélben, ment a terelés, még egyszer válaszoltak utána semmi. Megpingeltem a weboldal hostname-t, ami megadta a weboldal ip címét. Kiderült, hogy USA-ban van az adott szerver, amin a weboldal található. Azonnal írtam a banknak, hogy mi a tényállás, és megelőlegezték az összeget, majd egy hónap után, miután tényleg nem érkezett meg a cipő, lezárult az ügy. Úgyhogy szerencsére nem buktam egy ft-ot se, még az új hitelkártyára se vontak le pénzt, pedig azt mondták telefonon, hogy azt majd levonják.
    Nagyon meg kell nézni, hogy honnan rendel az ember. :K

    Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

Új hozzászólás Aktív témák