Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    válasz Empsepo #222973 üzenetére

    Ebben is van igazság, néha segít, ha az ember alszik rá párat, ha beleszeret egy órába. Nekem is volt már párszor ilyen, és pár nap és enyhült az őrjítő birtoklási vágy. Viszont, ha folyamatosan olvas az ember órás fórumokat, benne van fb csoportokban, akkor idővel elég nagy az esélye, hogy megtörik az ember. Ezért, ha tényleg úgy érzi az ember, hogy kialakult egy számára elfogadható kollekciója, akkor jobb nem is tovább olvasni a fórumokat, nehogy elcsábuljon. És erre a legjobb megoldás, ha új dologgal, hobbival köti le a figyelmét. Ugyanez volt korábban velem a fejhallgatókkal, hangkártyákkal, erősítőkkel, azaz az audiofileskedéssel. Voltam 2-3* fejes találkozókon is, ahol több száz ezres fejeseket, és erősítőket, dacokat fülelhettem meg. Már kezdtem kacérkodni a 2-300k-s fejesekkel, de sikerült megállnom egy 100k környéki fejesnél (használt, de gyakorlag új volt) és egy 45k környéki hangkártyánál. Viszonylag olcsón megúsztam. Utána már nem is olvasgattam inkább a topikot, mert csak elcsábultam volna.

    Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

Új hozzászólás Aktív témák