Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    Kicsit betett nekem a vírushelyzet, kijárási korlátozás. 3 új G-shockkal bővült a gyűjteményem... :B Még szerencse, hogy a kis csuklóméretem miatt, csak a square verziók, ill. ez új CasiOak modell jöhet számításba. Mi lenne, ha normál csuklóval rendelkeznék... :D
    Kb. 3 héttel ezelőtt az egyik fb órás csoportban (The Urban gentry/UGWC) valaki linkelt egy képet a sárga CasiOakjáról. Tetszett, vagánynak tűnt, viszont úgy voltam vele, hogy elég rikító, nem voltam benne biztos, hogy érdemes lenne megvenni, hordanám-e egyáltalán (max bicajozáshoz, nyaraláshoz tudtam volna elképzelni). El is engedtem a dolgot. Aztán másnap megnéztem Viktorék videóját, amiben valahogy szóba jött, ez az óra is, be is vágtak egy képet róla. És innen nem volt megállás, elkezdtem újra képeket, videókat nézni róla, és pár tesztelőnél utcai outfitben is látható volt, és így már nem tűnt annyira vészesnek. Főleg, ez a videó érte el nálam a musthave érzést. Bájos, angyali gyerekei vannak :D : [link]
    Aztán miközben nézegettem, hogy honnan lehetne beszerezni legolcsóbban, szembe jött ez a középső példány, ami jó árban volt a watchshopnál: [link] Gondoltam, egyszer élünk.
    Majd privátban az egyik fórumtárs adott egy tippet, hogy az GW-M5610-es Timestore-on igencsak jutányos áron van...
    Amúgy, visszatérve a sárga CasiOakra. Mindig volt bennem egy hiányérzet a sárgával kapcsolatban, már 2014-ben majdnem vettem egy citromsárga kütyüt, egy Lumia1020-as személyében, de akkor meghátráltam. Azért a telefon mindig az embernél van, és komolyabb eseményeknél, alkalmakkor, azért nem biztos, hogy jól mutat, úgyhogy inkább elvetettem a dolgot. Aztán nem rég a konyhában megvilágosodtam, hogy honnan van, ez a sárga fétis. Kiderült, hogy tudat alatt már rég vágytam valami kütyüre, ami színben megy ehhez. :D
    Na, elég a szócséplésből, agymenésből. Itt egy kép az új szerzeményekről (alsó sor): [kép]

    Sárga példány. Kicsit nagynak tűnik képeken keresztül, de élőben még éppen elmegy kategória: [kép1] [kép2] [kép3]
    Élőben is bejön, de tényleg elég kicsi a digitális kijelző, és ezáltal az azon megjelenő digitek is. Én a perc indexek rovátkáit kihúztam volna fehér festékkel, ill. igazán beleférhetett volna, hogy az 5 perces indexek tövébe tesznek egy kis lume-ot. Persze, ez csak szőrszálhasogatás a részemről, ennyiért (37k) teljesen rendben van.

    Még pár kép: [kép1] [kép2] [kép3] [kép4] [kép5]

    G-shockok részemről kivégezve, legalábbis nagyon remélem. :)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

Új hozzászólás Aktív témák