Új hozzászólás Aktív témák

  • csabulaxi

    senior tag

    Júniusban vettem egy Casio G-SHOCK GW-7900B-1ER órát, azóta a narancs Monster a fiókban pihenget.
    A G tetszik, hogy rádiós, ébresztős, mindig pontos, kicsit a súlyát is elfogadtam, de nem szoktam meg a digitkijelzőt.
    Nem is a negatív színeket, hanem nem tudtam félszemmel ránézve az időt értelmezni, nekem úgy látszik csak az analóg, mutatós órák valók.
    A töltötség jelzőt csak nagyítóval láttam, a szemem annyira romlott, hogy szemüveg nélkül szinte nem láttam a számokat.
    Hiába volt g-shock, mindig levettem flexeléskor, láncfűrészeléskor, festéskor, szóval.....mennie kell.

    December közepén kórházba meg semmilyen órát nem vittem, azóta itthon vagyok, átértékeltem, nekem most csak kvarc kell, de az legyen rádiós,solár, 200M, zafír, esetleg ébresztős, fém,..

    Mióta (talán van már10 éve is)megláttam ezeket a Citizen modelleket akartam egy ilyet, de eleinte csak a titán volt, azt meg még egyet nem akartam, fekete számlapos acél nálunk csak sima üveggel volt, a zafír üveg-fekete számlap-fémszíj együtt csak spanyol, olasz piacra volt, mára meg azt már lekéstem, úgy mint a kék számlapos bőrszíjasat, talán eza barna volt az utolsó acél tokos az országban,már csak fémszíj kell hozzá.


    "A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

Új hozzászólás Aktív témák