Új hozzászólás Aktív témák

  • phranxinatra

    aktív tag

    válasz WiZARD #146463 üzenetére

    Ebből a hozzászólásodból tisztán látszik, hogy még a valóságot is úgy ferdíted, hogy az téged igazoljon. Soha nem volt veled semmi bajom, szerintem bírtuk egymást, de most eléggé kiakadtam rád. A glidelockos sztori úgy volt, hogy linkeltél egy videót, amin a szíj és a csat furán eláll egymástól. Már ott írják a kommentekben, hogy nincs jól bekapcsolva a csatlakozó szem, de ezen akkor te is és én is átsiklottunk. Nyilván hangot adtam a nemtetszésemnek, de ez olyan, mintha csinálnék egy videót az Omega-szíjról, hogy nem kapcsolom be rendesen, és milyen szar, mert mindig kinyílik. Aki nem használata még, valósínúleg szrönyülködne, hogy ez tényleg szar. Az AR nélküli sík üvegről pedig soha nem írtam, hogy jobb, mint az AR-es domború, csak azt, hogy a tükröződés nem teszi lehetetlenné az idő leolvasását, csak megnehezíti azt, és hogy ha nincs AR, az nem tud lekopni. 904l acélról, meg az összetapicskolt zafírról tőlem nem olvashattál. Olyat sem írtam, hogy minden Rolex másolat, de azt szerintem minden épeszű órabarát elismeri, hogy általában a Rolit másolják a többiek, és nem fordítva. Ezt akkor sem tagadtam, amikor Omega-tulaj voltam. Szóval légyszi ne ferdítsd az igazságot, és ne adj olyanokat a számba, amit nem mondtam!

Új hozzászólás Aktív témák