Új hozzászólás Aktív témák

  • csabulaxi

    senior tag

    na bocs, szerintem valami predektív szövegbevitel lehet bekapcsolva a táblagépen, nem én szoktam használni, belépni alig tudtam vele, kár is volt.

    nem ittam semmi piát,más tudatmódosítót sem használok.

    az igaz, hogy édesapám a héten halt meg, kedden lesz a temetése
    talán e miatt lehetek érzékenyebb most.

    azt akartam írni az előbb, hogy tökéletesen értettem miről volt a vita, értem mit akartatok a búvár fogalmakkal, mind a két oldalon.
    személyeskedni nem szeretnék, de úgy látszik a nélkül nem tudom elmondani mi zavart az alábbi vitákban.

    én úgy érzem valaki elég jelentős személyiség változáson esett át itt az elmúlt évben, számomra nem túl szimpatikus irányban, míg a vita egy másik résztvevője megmaradt, sőt inkább a fórum legsegítőkészebb tagjává nőtte ki magát.
    és e véleményemet kimondva két ember órás értékrendje anyagi vonalon is érzékelhető
    talán egy ember sznobbá válását követhettük nyomon, már ha eleve nem az volt, de nem tűnt annak

    csak ennyi nyomta a csőrömet, nem sikerült jől leírnom és lehet rosszul látom a dolgokat, de irigy (rossz értelemben) még ne voltam senkire.

    "A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

Új hozzászólás Aktív témák