Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz mefistofeles #57301 üzenetére

    Igazából azt nem értem, hogy a lapát cseréhez minek szerviz. A szervizbe időpontot kell kérni, el kell menni, tehát ha a te logikádat követem akkor nálad sem 10 perc, hanem min. 1 óra + telefon, akkor 10 perc, ha a szomszédban van a szerviz és kedved szerint beugorhatsz. Én sem babusgatom a járművet, de na, egy lapát csere azonnal megvan és a lapátot akkor veszem amikor arra járok és tudom, hogy majd valamikor 1x kicserélem és nem a csere napján az adott pillanatban, ergo semmilyen plusz időt nem vesz igénybe. Nem vagyok lusta izzót vagy lapátot cserélni, szélvédőmosóval is feltöltőm, a keréknyomást is ellenőrzöm, sőt, saját kezűleg mosom az autót, stb. ezek mind ua. a kategória, olyan dolgok, amihez nem kell szerviz. Amihez kell ahhoz hozzá se nyúlok. Természetesen nem probléma, ha te így csinálod, miért lenne az, csak én nem találok benne logikát, hogy emiatt szervizbe menjek, ehhez nem kell szaktudás, nem kell türelem.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák