Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz djculture #66953 üzenetére

    "2011-est ne hasonlitsd már a mostanihoz akkor jóformán mindenki nyert egy két játékot vagy komplett játék sorozatot én is te is más is.."

    Olyan szép, amikor a saját hozzászólásoddal mondasz ellent a korábbiakban ugyancsak általad megfogalmazottaknak, lennullázva azt is, meg a maradék értékét a hozzászólásaidnak. Ugyanis a 2011-es játékban nagyon sok fizetős játékot kiosztottak, és nem mentek csődbe. A mostani csalásos téveszmédet meg arra alapoztad, hogy megakarják spórolni - az egyébként nekik nem tétel mennyiségű, ráadásul szponzorált - játék árát is, és senki nem kap semmit.

    "A leirás szerint a játékok egy fillérjébe nem kerülnek Gabe bácsinak meg a valve cégnek ugyanis szponzorok ajánlották fel. Én elolvastam az egész nyeremény játék leirást.."

    Idézet forrása: 66549
    Tehát akkor megéri neki csalni... omg :(

    Csak azért, hogy hányszor mondtad azt, hogy csalás (a teljesség igénye nélkül):
    66273
    66216
    66120

    (#66919) Edorn: Ja ő idézte:
    65820

    A képfeltöltés meg nem jön ide. Korábban már le volt írva, nem dicsekvés miatt kerültek be a képek (általában a letöltés látszódik a képeken, illetve, hogy mekkora adatforgalmat generál), hanem tájékoztatóul azoknak, akik forgalomkorlátos nettel rendelkeznek.

    Amúgy részemről téma lezárva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák