Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    válasz Bajgunar #106696 üzenetére

    Köszi a segítőszándékot, de már elkezdtem letölteni újból, persze így nem fog kiderülni, hogy mi lehetett a gond, de most már mindegy. Mint írtam másolgatni másolgattam, töröltem a játékot a Steam kliensből is, elkezdtem letölteni, leállítottam, visszamásoltam a játékotz a helyére, az appmanifest fájl is helyén volt, mégsem ismerte fel a játék teljes meglétét a Játékfájlok épségének ellenőrzését követően sem :(
    Internet téma. Míg nagyon sok felhasználónak teljesen természetes a több 100Mbps-os sebesség és az, hogy akár több szolgáltató közül is választhat, addig nálam egy szolgáltató van, az is egy patkány, szándékosan csalja el a csomag szerint kínált sávszélességet, majdcsak a felére, ami esetemben úgy néz ki, hogy a 25Mbps-os előfizetésemmel kb. 15Mbps-al tudok letölteni átlagban. Ezt már számos méréssel alátámasztottam, több éven keresztül is, jeleztem is az NMHH-felé, de ők is le*arták mert ettől függetlenül teljesítik a szerződési feltételeket. Et egy mikrohullámú szolgáltató egyébként. Tavaly kiderült, hogy van lehetőség 50Mbps-os sávszélesség előfizetésére, gondoltam előfizetek akkor arra, hátha az tudni fog vagy 30Mbps-ot. Fel is hívtam az ügyfélszolgálatot, meg is tetem az igényemet. Szerinted megkeresett valaki is bármikor ezzel kapcsolatban a szolgáltató részéről? kb. 1.5 hónap múlva én hívtam fel a szolgáltatót egy aktuális hibával kapcsolatban amikor rákérdeztem a sávszélesség bővítésre is. Erre azt a választ kaptam, hogy ja igen, látják, hogy volt egy ilyen igényem, de hogy még mindig igényt tartok rá akkor? :)
    E mellett a járásunkat érintő SZIP 100%-os támogatású 145.063.117 Ft-os elnyert pályázati összegből finanszírozott beruházásból településem nem profitált semmit, nem, hogy optikai hálózatot nem építettek ki, de még a gerincet sem húzták be településünkre. Egyébként a járásunk többi településén sem hallottam fejlesztésekről, de azokban legalább eleve nagyobb az elérhető sávszélesség, több szolgáltató közül is választani lehet és több helyen optika is van. Én meg örülhetek ennek a monopol helyzetben lévő szolgáltató létezésének is, mert ez legalább van, nem úgy mint kábel TV vagy vezetékes telefon. Gondolkodtam azon is, hogy váltok a Telenor (most már Yettel) vezeték nélküli korlátlan otthoni internetére. Szerinted elérhető nálunk? NEM! Ez helyzet sajnos.

    #106694 Segal
    "Én nem haragszom csak már több megoldás is érkezett a problémádra, de egyik sem jó."

    Igazából SenorGrande -et leszámítva egyedül csak a helyfelszabadítás volt csak megoldási javaslat, amit viszont én le is írtam, hogy miért nem tartok indokoltnak. Ez a 14,xx Gb, már amúgy is egy felszabadított tárterület volt. Mondjuk egy 240GB-os SSD-n nem lehet világba helyet felszabadítani, kb. 3 Steam-es játékon kívül nem is nagyon van rajta más.

Új hozzászólás Aktív témák