Új hozzászólás Aktív témák

  • croli

    aktív tag

    válasz FollowTheORI #94313 üzenetére

    Akkor amit nem is olyan régen adott Dirt 3 Complete kulcsomat miért nem bírom beváltani?
    Volt rá valami korlát hogy xy. dátum előtt be kell váltsam. HB-n meg is volt, kulcsot txt fájlban letároltam és lejárati idő után el is tűnt az accról. Nem sokkal utána meg lett próbálva hogy működik-e, de láss csodát (vagy ne) nem működött. Érvénytelen termékkód üzenetet dobott a Steam.
    Ezek szerint van hogy visszavonják (revoke) a be nem váltott kulcsokat. Gondolom kapnak listát Steamtől hogy a kiadott kulcsok közül melyik van benne a rendszerükben a többinek pedig pápá.
    De ezt az tudná igazán megmondani aki a 2 cég valamelyikénél dolgozik.

    Valóban a régi (4-5 éves) kulcsok is eltűnnek (amik ingyenesek voltak), de ha leírtad őket azok beválthatóak maradtak.

    (#94315) bepken
    Ennél a hozzászólásodnál komolyan elgondolkoztam azon hogy lehet tényleg nincs ilyen és nekem hibás kulcsot adott a Humble :F
    Indiegalan már megesett hogy rossz volt a kulcs, de írtam nekik és adtak másikat ami működött.
    Habár IG-n már volt olyan is hogy fizetés után nem kaptam meg a bundlet :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák