Új hozzászólás Aktív témák

  • csaba951

    veterán

    válasz eami #49994 üzenetére

    Szerintem nem adóköteles, mert ez egy zárt rendszer, ide csak pénzt tudsz beutalni kívülről. Nem lehet belőle kiutalni a pénzt külső számlára. Akkor meg mi a fenét adóztatnának meg? Vagy pl. arra gondolsz, hogy a NAV-nak joga van havonta pár órát játszani azzal a játékkal amit ezen a pénzen vettem? Meg persze nézegethetik a kártyáimat, háttérképeimet is. Mondjuk ezt teljesen ingyen megtehetik.

    De mondjuk ha nagyon akarják, akkor befizetem belőle nekik az adót. Csak előtte intézzék el, hogy megkapjam készpénzben/bankszámlára a teljes összeget. Mert az ugye nonszensz, hogy egy valójában meg nem kapott összeg után fizessek valódi pénzben adót!

    Vagy ezzel az erővel az összes játékbeli pénzből/értékből is szedjenek adót! Ha eladok egy kardot/pajzsot a Skyrimben a kereskedőnek, akkor a kapott pénzből menjen a NAV-nak is! Nehogy már a teljes összeget elköltsem utána valami más felszerelésre! :)

    A Steam adózik valahol a jutalékokból összejött nyeresége után, de ez ehhez nekem már semmi közöm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák