Új hozzászólás Aktív témák

  • Hegyirabló

    veterán

    válasz eami #107781 üzenetére

    Fizessek ki annyi telefonköltséget, mint amennyibe az előfizetés került? Vagyis a kerüljön a dolog kétszer annyiba, mint amennyibe kellene, hogy kerüljön? Itt mindenki balek ebben az országban, hogy simán eltűri, hogy ilyeneket megtegyenek vele? Emellett azért a telefonos megoldásról sincsenek túl jó vélemények, amit eddig elolvastam. Valakinek az országából nem lehet nemzetközi hívást intézni (nyilván mi nem ez vagyunk). Valaki soha nem tudott elérni élőszavas segítséget, öt-tíz próbálkozás után sem. Valakinek negyven percébe tellett a dolog, bár arra nem emlékszem, hogy végül ennyi idő alatt sikerült-e megoldani neki. De persze van olyan is, akinek sikerült elintéznie a dolgot, valakinek még telefon sem kellett hozzá, de amit eddig volt időm elolvasni több száz kommentet, abból egy-két személy volt, akinek sikerült.

    Szerk: Most gondolj bele, eami, én itt árulok az aprón másfél évtizede, nézd meg az értékeléseimet, olvadoznak bennük a vevőim. Mit szólnál hozzá, ha árulnék valamit, te megvennéd, hazamennél, nem működne, mire én azt mondanám neked, hogy "- Ja, fizess még x ezret, és akkor majd megmondom, hogyan fog működni!"?

    [ Szerkesztve ]

    Aquila non captat muscas.

Új hozzászólás Aktív témák