Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Winner_hun

    félisten

    válasz föccer #26943 üzenetére

    Aranyból indultunk, platinában már szinte csak sightly favoredeket adott. Volt jópár meccs.. de egy ideje érezni lehetett hogy ebből feljebb kerülés lesz.
    Thx:)

    A mai utolsó meccs jó volt, oxox gondolta gonoszkodik egy kicsit, PP v PP volt a felállás (tetszés szerint választható hogy az egyes vagy a kettes csoportban voltunk-e:D), elment gázt lopni. De beteg módon ám, mind a négyet. Nem nagyon piszkálták, na akkor lehet számítani a zea hadseregre. Jöttek is kövön át, oxox probejait jóformán eltüntették és még utána nála csapkodták a pylonokat, addig stalkerekkel szedegettem, aztán csak elfogytak. Közben mentek az én main-emre is, szerencsére én elhúztam a probe-okat, így nem veszett el túl sok, az a kis bevételkiesés meg nem számított. Sajnos utána nem csináltam probe-okat, de így is sikerült egész jól gyártani az egységeket, mert nem egyből warpoltam ahogy lehetett. Ahhoz még nagyon sokat kell fejlődni..

    oxox szedői elfogytán azt mondta ezt buktuk, szerencsére sikerült benne tartani a lelket és nem lépett ki. Tán már elhiszi amit leírt, hogy túlélő vagyok:DDD
    Zeák ellen - pláne ha nem hoznak mást - stalkerekkel simán visszaverhető. Illetve ha az ellen jobban figyel akkor nyerik a meccset, de nem azok az odafigyelős verziók voltak szerencsére.
    Meccs végére 110+ amp-em lett, általában 70 és 80 között van.. ez nem az a+klikkes küzdelem volt.
    Még itt-ott csiszolni (de nagyon durván) kell a multi taskingon és akkor lehet tovább haladni..

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Új hozzászólás Aktív témák