Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    Én ilyen sok csalót egy BETA-ba se láttam, de rendes játékba se , na jó COD MW2-be volt ennyi csaló

    Mind a két oldal az első 5-6-nak ilyen 40-5 vagy 60-7 a aránya, repülőkkel úgy szedi a gyalogosokat, én meg felszállva még közelről se szúrom ki a gyalogos mert fehér, ő meg a vakvilágból lövi a gyalogosokat

    A játék biztos nem éri meg a teljes árát egyszerűen lapos, egyszerű, monoton, szépnek szép de hamar meg lehet unni és ezen a több pálya se segít
    És a fegyverek sincsenek jól belőve, az a telepített lő torony ereje egy vicc még a gyalogost se öli meg elsőre a lépegetőre meg szinte hatástalan kézi fegyver jobban sebzi a lépegetőt mint az
    És a játékmenettel is baj van, mert vagy 3-an hátra kerülnek és az éledőket sora ölik, megmozdulni se lehet, tudom mert kipróbáltam, az első résznél hátsó lő toronyba bevettem magamat és vagy 15 gyalogost megöltem mire összpontosított erővel kilőttek
    Arról meg nem is beszélve hogy akármit nyomkodok egy ponton mindig abba az átkozott hangárba éledek hátsó kijáraton talán ki lehet jönni ha nem foglalták be a ott lévő lő tornyot
    Dedikált szerverek hiánya meg pfff kategória

    Nem fog a Battlefield: Hardline sorsára jutni mert ezt többen várták nagyobb név de nem lesz olyan sikeres mint Battlefield 3 - 4

    Törlöm is elég volt a bosszankodás, és ha majd lesz az aprón ilyen 5e ft magasságában meggondolom a vételét, többet nem ér

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák