Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar_

    addikt

    válasz Edem05 #915 üzenetére

    :C Én meg simán kaphatnék kitüntetést, mert egyik csatában lelőttem Darth Wadert. :DDD
    Szal adtam még magamnak néhány környi lehetőséget, de ugyan fontos a grafika, meg a skin persze, de csak akkor, ha játékmenet rendben van. Az pedig minden eddigi BF részhez képest visszalépés szerintem. Sajna nekem nincs meg az a plusz a játékban a 10/10 grafika és hangok ellenére ami miatt azt mondanám, hogy ez bizony kell. Hacsak egy BFBC2 rendszerre ráhúzzák ezt a skint, grafikát hangokat ezzel az optimalizációval, már meg is vettem. Mármint ha spawn lokáció választható lenne (esetleg nem spawnolnék 3 birodalmi közé lázadóként többször is). Lennének sqadok, persze akkor lenne a squadoknak is jelentősége, ha lennének játékos kasztok. medic engineer support assault legalább. Aztán ott a minimap, ami szinte totál használhatatlan ezért ilyen formában gyakorlatilag felesleges. Kb ennyi. Akiknek mindez nem hiányzik, azoknak jó szórakozást.

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

Új hozzászólás Aktív témák