Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FireKeeper

    nagyúr

    válasz madgie #6059 üzenetére

    kb 15 perc alatt lehet végigmenni rajta, és kétszer kell lenyomni, tehát kb fél óra.

    konfigos, köszi a tippeket, jók :K eneriga leosztást hogy kéne belőni?

    amúgy ha állandóan fenn van az aux to dampeners, akkor igazából a polarize hull-t el is lehet hagyni és a helyére mehet még egy hazard, transfer shield, vagy akár sci team (bár akkor már a tact team-et is beraknám bindre, hogy az is állandóan fenn legyen).

    ezt a bindelős progit nyugodtan belinkelheted, amúgy is meg akartam csinálni az összes karinál a TT1-eket bindelve.

    a zero point konzolt azért raktam be hogy a romulán hyper plasmához legalább egy bónuszt adjon. igazából megcsinálhatnám a hajót quantumokkal is, de gondoltam nem jön rosszul az omega torp által az assimilated set hármas bónusza, akkor meg már legyen az összes torp plasmás, így nem lesz "szivárvány". sőt, a DoT miatt az is lehet hogy a plasmás torp nagyobbat üt mint a quantum.

    és akkor szerinted melyik hajót vegyem ki? flottás assault krúzer vagy flottás avenger? az assault olcsóbban kijönne (15 misivel, de a pénz nem igazán akadály), és az cép is, de az avengerrel meg nagyobbat tudnék ütni ha épp arra van szükség. mivel a zenes avenger nincs meg, és nem is szándékozom megvenni, a spéci konzolja helyett mehet egy embassys threat konzol :K

    [ Szerkesztve ]

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Új hozzászólás Aktív témák