Keresés

Aktív témák

  • blise

    tag

    sziasztok
    tegnap elkezdodott a viasat 3-on a deep space 9 az elso season -tol es az erdekelne, hogy van e meg olyan emberke itt a ph-n aki esetleg felvesz minden reszt rajtam kivul. mondom miert:
    ha esetleg nalam vmiert nem jon ossze a felvetel (aramszunet, adashiba, gephiba) akkor se maradjak le egy resz rogziteserol sem, mivel archivalni szeretnem
    szval ha vki esetleg ugyanugy veszi fel mint en akkor legyszi irjon ide es akkor mailben megbeszeljuk a tovabbiakat, ill ha vkinek vannak egyeb epizodjai az is erdekelne (ha szivesen megosztana masokkal termeszetesen). ha vkit majd erdekel akkor termeszetesen en is el tudom jutattni neki a kivant reszeket

    addig is a mail cim: blise@freemail.hu ja es a targyba irjatok be hogy star trek, mert nem toltok le minden levelet

    elore is kosz

    ''A katona, ha vki mozog annak szalutál,ha valami nem mozog, azt odébb viszi, ha nem lehet odébb vinni, akkor lefesti...''

  • blise

    tag

    hello

    hát ez eddig nem sok...., valaki????

    ''A katona, ha vki mozog annak szalutál,ha valami nem mozog, azt odébb viszi, ha nem lehet odébb vinni, akkor lefesti...''

  • blise

    tag

    sziasztok

    na látom azért, nem csak én nézek star treket. kérdésem a következő lenne, esetleg máshol találkoztatok már ilyesmi forumtémával?
    hátha ott találok olyan emberkét aki szintén rögzit
    amugy nálunk nem nagyon szokott adáskimaradás lenni (győr), de pl mult héten kb 1 év után volt egy pár perces áramszünet és a gép ugye kikapcsolt... ha a barátnő épp nincs othon akkor lemaradok
    ezért lenne jó
    de azért köszi a hozzászolásokat
    ''mellesleg'' 7/9-ed ott a szeren abban a ruciban...

    ''A katona, ha vki mozog annak szalutál,ha valami nem mozog, azt odébb viszi, ha nem lehet odébb vinni, akkor lefesti...''

Aktív témák