Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nathan Boggs

    senior tag

    válasz Szőrös  #29026 üzenetére

    Én még csak a levelet olvastam, mert nem voltam hajlandó nekiállni 11-kor a másfél órás cuccnak :D

    Abban sok visszatekintés van, de vannak benne tervek is, hogy pár héten belül FPS, majd az AC következő lépcsője, meg a GamesComon valami meglepetés :) Azért érdemes ezeket leellenőrizni, mert kicsit félálomban olvastam már :D

    Arról is beszélt, hogy nincs elhalasztva semmi, nagyon pörögnek, ír arról, hogy hogy nőtt a CIG, az elvándorlásról, hogy az teljesen szokványos feladat, arról, hogy a nyílt fejlesztés és közösségi támogatás miatt nem lehet ugyanúgy fejleszteni, mint egy normális játékot (pl. akkor nem modulok lennének, hanem 3-4 évig semmit se kapnánk, ami játszható). Ilyenek.

    1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

  • Menthirist

    veterán

    válasz Szőrös  #29026 üzenetére

    attól függ mit értesz csak duma alatt :) Semmi olyat nem mondott el, ami drámaian változtatna bármin is, igazából a levél van csak bővebben elmagyarázva, kifejtve. Tehát a lényeg benne van a levélben. Beszél az SQ42 hosszáról, más tapasztalatokról, stb, még csak az első 25 percet néztem meg, az emberek távozásáról szóló blokkot és a lehetetlen végzésről szólót. Azokban volt 1-2 érdekes részlet (pályaméret, forgatókönyv-méret, stb), de alapvetően arról volt szó amit mi is beszéltük, pl hogy Travis Day (akit már gyerek kora óta ismer CR, mivel az apjával dolgoztak a wing commanderen) iszonyatosan nagy WoW fan, conokra járt, nyakig süllyedt a világába, nagyon sokat játszott vele mert imádta, és neki álmai lehetősége volt hogy bekerüljön a blizzardhoz, így érthető ha lecsapott a lehetőségre.

    A pálya méretéről elejtett egy olyat, hogy valami 182 ezer kilométer átlóban, ami a leggyorsabb hajóval is kb 2.5 óra perpill... Mondjuk ebben a matekban van némi gond, mivel 300 m/sec sebességgel 2.5 óra alatt kb 2700 km-t lehet megtenni, ha jól emlékszem (300 m/sec, 18k m/perc, 1080000 m/óra, 2.7 millió méter per 2.5 óra, ami 2700 km). Mindegy, még így is több százszor akkora lesz mint eddig, és ez még csak az első körös növekedés, lesz ez milliós is, amint fel tudják majd tartalommal tölteni (mert technikailag eltér az átlagos játékoktól hogy ott általában konstans mértékben vannak a tartalmak egy pályán, itt meg lehet hogy 5000 km-en át semmi, aztán meg hirtelen egy hajó 10 szobával (zone) vagy egy állomás még többel.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

  • Menthirist

    veterán

    válasz Szőrös  #29026 üzenetére

    amúgy transript, legalábbis megjegyzésekkel, később jön a teljes és alapos.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák