Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malibutomi

    nagyúr

    válasz Malachi #207 üzenetére

    Amennyire én tudom az NPC ilyen szinten csak arra lesznek, hogy mégis legyen valami, tehát nem lesznek olyan jók mint egy játékos. Nem is lehetnek...ki élvezné, hogy tökéletesen célző AI ellen repkedjen.

    A játékos értékelés meg szerintem is jó ötlet, és nem is nagy meló szerintem megcsinálni.
    Főleg hogy azt mondták, nincs olyan hogy ahol vagy bemész a hangárba ott a hajód. A hajód azon a bolygón van ahol hagytad.
    Így ha mondjuk haverral mentél máshová de tegyük fel ő DC, vagy letiltotta az anyukája mert nem vitte le a szemetet, így foghatsz egy fuvart visszafelé.. nekem rohadtjól hangzik :)

    'Pölö lőni azt nagyon jól tud, de mondjuk tolószékes, és oda kell gurulni a löveghez.'
    Bazki ezen behaltam :DD :DD

    [ Szerkesztve ]

  • Szőrös 

    veterán

    válasz Malachi #207 üzenetére

    " de ha megveszed a legbitangabb NPC csapatot "
    nem hiszem hogy erre egyből lesz lehetőség , szerintem itt is lesz vmilyen standing rendszer és ha egy frakcióval , csoporttal akármivel jó kapcsolatban állsz már akkor tudod felbérelni őket.
    legalább is nekem így logikus.

    aztán majd meglássuk. ez a része még irdatlan messze van sajnos. :O

    https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

  • Volfram42

    senior tag

    válasz Malachi #207 üzenetére

    Amit írtam azt a góré mondta és igen úgy emlékszem, hogy az NPC-k soha se lesznek olyan jók, mint egy ember. Rémlik valami olyan, de azt már nagyon régen hallgattam nem is tudom már melyik "forum feedback"-ben, hogy NPC-t is kezdőt tudsz felbérelni és ahogy játszol úgy lesz ügyesebb. Valami ilyesmire emlékszem, de lehet, hogy rosszul. Ugyanakkor meg is halhat simán, ha kilövik a tornyot amiben ül akkor neki annyi.

    Eric "Wingman" Petterson válaszolta, egyszer, hogy ha kilövik az utolsó hajóda és nincs pénzed újra akkor is mehetsz másnak dolgozni, ugyanis nem kapsz ingyen hajót, bár a lifetime insurance az kivétel lehet, de az meg nem azonnali. Emlékszem kérdezték az Auroráról, "hogy a kezdő, olcsó hajó .....". Erre egyből rávágta, hogy kezdő, de senki se mondta, hogy olcsó lesz. Ez tetszett nagyon.
    Ami még érdekes számomra, hogy amikor kilőnek vagy kifogysz az üzemanyagból, vagy bármilyen okból az űrben ragadsz akkor adhatsz ki vészjelzést. És erre jöhet a felmentősereg vagy a kalózok. Szóval kockázatos dolog lesz, remélem mindig találok cimbit aki gyors segít és nem szorulok majd erre. :)

    Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

Új hozzászólás Aktív témák