Aktív témák

  • St1

    csendes tag

    Dunakeszin megnéztem az árvizet. Döbbenet! A 2-es út tövében ott volt a Duna... Olyan volt, mint valami végeláthatatlan tenger. Sajna este állvány nélkül kattingattam. Bárhogy ügyeskedtem a képek elmosódottak lettek. Másnap pedig reggel indulás előtt csak a vízmű kútjáig jutottam le, az ott készült képek pedig kevésbé látványosak. Így is örültem, hogy elértem a vonatot. :)
    Bent kemény meló... csüt, péntek már olyan voltam, h a holtak hajnalába smink nélkül bevettek volna. Úgy is éreztem magam. Nem az a gáz, hogy nehéz a munkám, sokkal inkább az, hogy rengeteg. Szaladgálás ide-oda, közben mindenki hajt, hogy az ő problémájával foglalkozzak, hozzá futkossak... Mindezt egy időben lehetőleg min. 5-en csinálják és alig hallom a varázsszót: ''...várok''. Inkább a ''most azonnal'', ''nagyon sürgős'', időkérés esetén megspékelve a ''jó, akkor...'', ''mert különben...'' c kedveskedésekkel. :((( Meló után pedig a jóember megy ismik gépeit b@&zkurálni, nehogy véletlen pihenjen, vagy a sajátjával is foglalkozzon...
    Ezek után mégis a világ egyik legboldogabb emberének érzem magam. Jó két-három év nyálcsorgatás után megvettem első gitárom (...ha Krisztin múlik utolsót). Benton elektromos, Strato egy aránylag jó kis erősítővel, hangolóval és egy Boss MT-2-vel. Az ismerkedés felemelő, mennyei volt... ahogy szép lassan előcsaltam belőle ismerős dallamokat...
    No! Jóéjt!

    ''Nekem ne mondja senki, hogy ne legyek kemény. Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van... És ne is legyek kemény?''

Aktív témák