Aktív témák

  • micsinai15

    csendes tag

    Sziasztok!
    0xc00000e windows 7 "Boot device inaccessible" hogyan tudom orvosolni ezt a problémát?

    Ezt a problémát írja ki az SSD meghajómra (Corsair 120gb) és nem lép be az operációs rendszerbe, újratelepíteni se tudom, mert nem jelenik meg a meghajtó (biosban sem) vki help :/
    nem csináltam semmit vele eddig normálisan müködött ám egyik nap alvó állapotbol kapcsolom be a gépet, lépek be az internetbe és kékhalált kaptam ilyen hibával azóta nem tudom észlelni az SSD hardvert...

    Elvileg találtam hozzá megoldást de nem tudom a parancsokat hogy kell beírni...

    http://www.petri....hp?t=42099

    valaki segítsen kérem, mert jó lenne ha nem kéne elvinnem szervízbe!

    Megoldás elvileg:

    elivleg ez a megoldás rá valaki, ha tudja irja meg mit kell csinálnom, megköszönném!

    I'm Fixed - 0xc000000e problem!!!

    1. First Load Windows RE from Windows 7 or Server 2008 R2
    2. Open Diskpart and make problematic partition Active
    3. Open bcdedit and you should get something like this:

    Windows Boot Loader
    -------------------
    identifier {default}
    device unknown <===0xc000000e problem!
    path \Windows\system32\winload.exe
    description Windows Server 2008 R2
    locale en-US
    inherit {bootloadersettings}
    recoverysequence {e0025536-b36d-11de-aadd-ddc0b5870e2c}
    recoveryenabled Yes
    osdevice unknown <===0xc000000e problem!
    systemroot \Windows
    resumeobject {e0025534-b36d-11de-aadd-ddc0b5870e2c}
    nx OptOut
    hypervisorlaunchtype Auto

    4. Enter these commands:

    bcdedit /set {Your-OS-Identifier} device partition=X:
    bcdedit /set {Your-OS-Identifier} osdevice partition=X:
    bcdedit

    Where X: - drive letter with your problematic OS in Windows RE. You can find it by opening notepad and pressing save

    5. Reboot

    Valaki segítsen legyenszíves mit kéne csinálnom :), előre is köszönöm válaszokat!!!

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz micsinai15 #1 üzenetére

    Mielőtt topikot nyitsz, keresgélj a fórumon, mert ebben a témában biztosan találhattál volna megfelelő topikot.

    1. SSD topik | Windows 7 topik
    2. Ezen telepítési segédletet olvasd át és az alapján, az ott leírtakat betartva telepítsd újra a rendszert: [link]

    Ha lesz még kérdésed, akkor már tudod melyik topikokban teheted fel azokat, ez zárva lesz(ne nyiss újra újat).

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Aktív témák