Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bonyi

    csendes tag

    válasz #56474624 #911 üzenetére

    ''Pont te beszélsz a hülyéről, nekem?''
    Nem én kezdtem el, hülye.

    ''Bocsánat, hogy segíteni akartam.''
    Valóban, az első kommentedben rengeted segítő szándék volt. :(

    ''Szerencsétlen módon azt nem közölted, hogy esetleg Vista miatt gondolkozol rajta.''
    Legközelebb majd oldalakon át fejtem ki, hogy hogyan kell értelmezni a kérdésem, nehogy valaki félreértse.
    Mellesleg nem a Vistán volt a hangsúly, hanem azon, hogy a #895-ös kommentben kaptam objektív választ, ami nem azt mondta, hogy ''Te tudod''.

    ''Azt hiszem, az a hozzászólás választ ad rá, hogy alapból nem éri meg, mert ugyanaz, és még 2x annyi is, mint egy másik ugyanolyan kártya, de egyébként meg a tiéd is ugyanolyan.''
    Abban a bizonyos #859-es kommentben a Live! 5.1 egy szaros szóval sincs említve, én pedig sajnos vagyok olyan faragatlan tuskó, hogy az Audigyvel nem veszem egyből egy kalap alá. Sőt, képzeld, azt sem tudom, mi az a DSP.

    ''Tanulj meg kérdezni, kisöreg, aztán beszélhetsz ilyen hangnemben azzal szemben, aki csak segíteni akar neked, hogy ne baszd el a pénzed feleslegesen.''
    Fizetek annak, aki megtalálja az önzetlen segítő szándékot abban a kommentben.

    Ha én kiskamasz vagyok, akkor Te valószínűleg felnőtt ember. Ebben az esetben duplán szomorú, hogy milyen okosakat írsz. ;(
    S ha jól emlékszem, egy kicsit tovább sikerült a kulturált vita keretein belül maradnom. Pedig hidd el, nehezebb helyzetben voltam.

    [Szerkesztve]

  • Raymond

    félisten

    válasz #56474624 #911 üzenetére

    Szerintem csillapodj le egy kicsit, ennek semmi ertelme. Egyebkent Live! 5.1-es kartyaja van nem Live! 24bit, ezt az eredeti hsz-ben irja is...

    Bonusz info a #908-hoz - Audigy SE Vista driver: [link]

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Új hozzászólás Aktív témák