Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Angelo69 #11733 üzenetére

    Szerintem tudnia kell. A Zx-nek biztosan, de szerintem a Z is tudja. Ahogy nézem a Z-k között a hardver az azonos, csak távirányító (ZX) és a plusz panelben (ZxR) különböznek. Kitaláltam mi lesz, mert ez a Win8 valami elb@szott xar. :((
    Egész egyszerűen ratyi a hangzása a Fatal1ty Pro-nak. Hibásan keveri a 7.1-es csatornákat is, mert 7.1-re más dimenzióban keveri a sztereó jelet Win7 alatt. Szóval dobom a Win8-at immáron van hatodszorra. :B
    Mindig próbálkozom, hátha, de falakba ütközöm. Azért is erőltetném, mert játékok alatt új driverekkel hoz gyorsulást a többiek szerint. Lényegében így hogy a Creative képtelen volt normális drivert és szoftvert írni hozzá, számomra minden előnye okafogyottá vált. Kíváncsi lennék, a Zx mennyire kompatibilis... :U

    Az biztos hogy Zx-et fogok venni, ezt eldöntöttem (PC Gear). Bruttó 50k, amit meg tudok venni nettó áron tehát 37k környékén. A kérdés az, hogy mikorra időzítsem. Egyelőre a Fatal1ty Pro-val annyira elégedett vagyok (4 éve) hogy nem akaródzik cserélnem.
    Mennyit lehet kérni használtan egy Xtreme Gamer Fatal1ty Pro-ért manapság? 15k környékére saccolom. Mert ez még lejön a 37k vételárból. Úgy már azért barátibb lenne a Zx. :K

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • Angelo69

    senior tag

    válasz Angelo69 #11733 üzenetére

    Na holnap kiderül, mert hozza a futár. :C

    "Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

Új hozzászólás Aktív témák