Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    Sziasztok!

    A héten rendeltem egy Sound Blaster X-Fi HD USB típusú külső hangkártyát. Ezzel kapcsolatban volna egy-két kérdésem. Az első és egyben legfontosabb kérdés az SVM, azaz a Smart Volume Manager nevű funkciót érinti. Ez itt úgy működik, hogy ha aktiválom, akkor a hang halkról folyamatosan erősödik, ami nagyon zavaró és bosszantó. Az asztali PC-nél az XtremeGamer modellnél az SVM viszont úgy működi,, hogy amint aktiválom, azonnal beáll egy fix hangerősségre és onnan nem mozdul, ez kellene nekem az USB-s kártyán is, mert ez sokkal kényelmesebb és kellemesebb, nem kell állandóan állítgatni a hangerőt. A HD USB-nél a gyári driver van fent, amely a termékhez kapott lemezen található. Ez az SVM dolog nekem nagyon fontos volna, számomra ez az egyik legjobb funkció, de így jelenlegi formájában szinte használhatatlan! Ha valaki tud rá megoldást vagy linket, azt arra kérném, ossza meg!
    A másik dolog a zene-lejátszásnál a Bypass módok aktiválása. A Foobar2000 szoftvert használom zenehallgatásra, megvan a WASAPI, ASIO és Kernel Stream plugin is. A probléma, hogy egyikkel sem megy a lejátszás, kizárólag DirectSound alatt megy (DS). Annyit tudok, hogy ehhez a külső modellhez nincs ASIO támogatás, de attól még a WASAPI-nak mennie kéne, vagy nem? A KS is kiválasztható, elindítja az audio anyagot, de semmi hang nem jön ki belőle. A WASAPI (16,24,32 bit mindegy) esetén pedig egy hibát dob ki, hogy nem támogatott. Hogyan lehet aktiválni valamelyik bypass módot?

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák