Új hozzászólás Aktív témák

  • Hitman

    aktív tag

    válasz hossszú #755 üzenetére

    Mea culpa, tévedtem, az tényleg egy tápcsatlakozó, de ellentmondásos választ találtam.
    PH teszt: [link]

    ''A szereléssel kapcsolatban annyit érdemes megjegyezni, hogy a Inspire T7900 hangfalszett kicsomagolásával és összeállításával lényegesen többet vesződtünk, mint a hangkártya gépbe illesztésével. Kiválasztottuk azt a PCI bővítősínt, amelyik a lehető legtávolabb van a tápegységtől, illetve azoktól a komponensektől, amelyekben motor található (ventilátorok, merevlemezek), csatlakoztattuk a molex tápcsatlakozót (ami nem a hangprocesszor, hanem a külső I/O doboz működéséhez szükséges), a vezérlődobozt, illetve a hangszórókat, majd egy laza mozdulattal bepöccintettük a PC-t.''

    Na most itt az az érdekes, hogy nekem pl. fatality előlapi paneles változat van, és az előlapi panelen is van egy ilyen 4 tűs tápcsatlakozó, amit be is kötöttem, de a kártyára semmilyen áramot nem kötöttem külön és tökéletesen megy, nemtom mi lenne ha a kártyára is rátolnék egy power csatlakozót, de az biztos hogy nélküle is tökéletesen működik (a user manual sem említette, hogy oda kellett volna vmi molexet csatlakoztatni), elképzelhető, hogy az elite pro-nak kell nafta a külső egység miatt.
    [link][link]
    Esetleg hardver ütközés nem lehetséges ! Próbáltad már másik PCI foglalatban is?

Új hozzászólás Aktív témák