Új hozzászólás Aktív témák

  • COSMIC

    csendes tag

    hell ó MMindenki !

    X-Fi Elite Pro kártyám van, eddig okésan is működött, élveztem minden előnyét, de
    szerintem a driverrel van szarakodás, egyszerűen képtelen vagyok már rájönni mi baja van.

    pedig tiszteltem ennyire a kártyát hogy mikor megvettem, még a windozt is ujraraktam, gondoltam, tiszta lappal indul minden, fasza lesz.

    és jó is volt ! huuu... tökklafa.

    csak kb.3 hete valami gebasz lett, mittomén mi "rendszer súlyos hiba után állt helyre", meg belefagyott a lefagyásba... tudod ilyen tipikus windows szösszenetek...
    és azóta a távirányítón az effekt gombok nem aktívak, csak magán a külső egységen...
    tehát egyik MODE-ban sem aktív a 4 effekt gomb. de CSAK azok nem.
    nem tudom ON/OFF és persze görgetni sem, de az I/O egységen villog a kis piros led, mint amikor valami "aktivitást" érzékel. !

    a többi gomb és funkció él !! semmi baj azokkal.

    meg szerintem azóta "csipog" a Soundforge-ban, ha szerkesztek valamit.... ezt sem értem.

    tehát szerkesztés alatt ilyen spontán, idegen, csipogások kerülnek bele a zenébe.

    illetve azt is megfigyeltem, ha a bemeneti forrás pl. Mic (tehát mintha arról szeretnék felvenni), akkor is csipog..azaz.. KIHALLANI a winchester működését!! értitek?
    tehát elindítok valamit és hallom a fülesen belül hogy: zzz..krsch..vííí...zz.. (dolgozik)

    hát nem érdekes????

    KÉrem aki ezekről valamit, akármi tud segítsen. !
    jó lenne.
    én ezé most nem rakom ujra a windozt, egy rohadt driver miatt.... :(

Új hozzászólás Aktív témák