Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Digitalis

    senior tag

    válasz Sys85 #12031 üzenetére

    Ha inkább zenére kell az sb, akkor szerintem a szub nélküliek között érdemes jobban szétnézni. Ezek általában jobban szólnak, részletezőbbek, kiegyenlítettebbek mint szubra hangolt társaik. Ott van pl. Enchant 1300, vagy jobb híján a TCL8111, soundbar miatti korlátoltságuk ellenére, elég korrekten használhatóak zenére is.

    Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

  • sxxorp

    őstag

    válasz Sys85 #12031 üzenetére

    Köszi, így próbák után minden szavaddal egyetértek. Csak a 20 év előny, meg az a pozitív tapasztalat, hogy milyen jól szól egy idén vásárolt kis LG BT-hangszóró (voltaképp egy rövid sb :D) fokozták az elvárásaimat... Nem tudom a 2 extra szatellit hangszóró ezen mennyit javíthat. ÉS szrintme jól döntöttem a kategóriát illetően, az az érzésem, hogy valóban jóval többet kellene fizetni, hogy megközelítsem a hifi-t, ennyi zenét meg már nem hallgatok ,mint 20 éve, nem éri meg.
    Az tény, hogy a TV csirkehangjához képest (ami megszokással szintén elviselhető volt, mint sok minden) sokkal jobb. És eddig kényelmi okokból csak a 1) laptop(->filmek, sorozatok) ment a hi-fi-n, a 2) ritkán nézett hagyományos TV-adás, és a 3) konzol nem, így ezeknél ugrásszerű a javulás. Így csak dedikáltan zenéhez fogom a hi-fi-t bekapcsolni, és így nincs a gyakori random sercegés stand-by állapotban, ami már kezdett idegesítő lenni. De gy leselejtezni sem tudom, amíg működik...

    A 'dobozosabb' jelzőt azt csak a hifi-hez képest írtam a 2 hangszóró 4m-re van egymástól, sokkal teresebb. Mókás, hogy eddig hárman írtunk be üzemmódot, és mind eltér (bár nálad azért más a készülék is) :DDD Bár ma még nem folytattam az ismerkedést, a standard nekem nagyon tompának tűnt, az adaptívnál meg attól tartok, hogy magát állítgatja :) Tegnap az arra dedikáltan alkalmas sorozat DTS-sel jobb volt, mint a Game Pro-val.

    Blizzrd: ha az EQ alatt a Treble & Bass -6/+6 közti állítgatását értjük, akkor annak elég korlátozottan de van némi hatása. Nagyon elronteni nem lehet ,kísérletezz.

Új hozzászólás Aktív témák