Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    válasz AuraSync #11148 üzenetére

    Olvastam a tapasztalataidat, nekem is az a véleményem/tapasztalatom az én LG-mmel kb. mint neked a samsunggal.

    A standard mód itt is laposabbnak tűnik ugyan mint a nagyon kiemelt Movie, de hosszutávon talán az a pihentetőbb, tévézéshez, zenéhez egyértelműen jobb mint az effektes mozi mód, és filmeknél is pontosabb igazából. A mozi mód a nagy dinamikája meg a kicsit magasabb hangereje miatt hirtelen jobbnak érződhet, de pl max hangerőn már torzít, mélyek is eltolódnak és kevesebb a zenében, így ott nincs olyan flow. Igazi allroundernek a standard mód a jó sztem, hiába alig több mint a sztereo. Az Atmos demo-n van egy eső összehasonlítós video is, itt lehet érezni, hogy kicsit magasabbról jön a hang mint surround módban, de nem is ez a komoly az Atmos meg a trueHD tudásban, hanem a hangminőség sztem: iszonyat jó mélyek, nagyon tiszta hangzás, mert egy SB-nél kb ennyi ami elvárható, és azt bizony tudja hozni.

    Amúgy míg egy Atmos képes AVR kb 200e ft + a hangfalak, addig egy ilyen kb 200e ft áron kapható SB szett szerintem ár/érték arányban igencsak megfelelő a felhasználók nagyon nagy részének! Én most is megvenném.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés