Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz hcl #8 üzenetére

    Egész pontosan hogyan éred el, hogy az ismerőseid/rokonaid megosztásait látod? Nekem kb. ez a hírfolyamom: hirdetés, neked javasoltak, hirdetés, neked javasoltak, hirdetés, neked javasoltak...:W És ez kb. végtelen ciklusban...:W:U A hirdetés a kisebb gond, leszarom már, attól még ha ismerős érdekes posztját látom, elfogadom.* De ez a kikapcsolhatatlan "javaslatok": ettől falnak megyek... Gondoltam kibaszok vele, kezdtem jelentgetni, hogy kéretlen tartalom, oldal tiltása, profil tiltása, minden tiltása... Fél órát el lehet nyomkodni, és nem fogynak el... Aztán másnap kevesebb van (halleluja), harmadnap kezdi elölről: fostenger...

    Nagy ritkán van megszakítva ez a foscunami ismerős, rokon posztjával.:)) Meg persze a tematikus csoportok is tudnak hasznosak lenni. Viszont ha fel vagy iratkozva rájuk, nos, azok képviselik a harmadik erőt a hirdetés/neked javasoltak triumvirátusában, tehát pont olyat ritkán látni, amit mondasz... Esetleg valami hekkelt felületet látsz?:R

    Ui: dolgok eladását még nem próbáltam, de amúgy egy káosznak néz ki a felület... Néha bedobja, hogy neked releváns, új hirdetés! Aztán látok 4 Ft-os autót, stb. Jó, kitalálom, hogy 4MFt akart lenni: soha nem kerestem, nem tudom, miért ajánlja.:DDD Amúgy a Messenger működik, szóval a chat oké, de arra valóban van más is... Igazából nem bánnám, ha ebben a formájában menne a levesbe. HA újra (?) tudna úgy működni, hogy nem egy fostengerben kell turkálni, talán érne vmit a platform.

    nem csak az a gond, hogy a dolgozók bizalma rendült meg a cégben, hanem hogy a usereké is
    Tekintve, hogy hova süllyed a hírfolyam, szerintem ez nem meglepő. Teljesen alkalmatlan arra, hogy megossz vmit. Oké, megosztod. És? Ki fogja egyáltalán észrevenni ebben a digitális zajban?:F

    *: mert nincs más választásom, de ha lenne havi párszáz forintos opció, akkor lőném ki azonnal. Annyi választásom van persze, hogy csak ritkán indítom el az alkalmazást, ha ez a céljuk, nyertek.:))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák