Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz kmarci25 #4838 üzenetére

    Szerintem így lett a Spartacusból az, ami (filmes topikban épp tegnap tárgyaltuk):

    Valahogy úgy volt ez, hogy a producer meg a rendező iszonyatosan felhágtak a garatra, másnap meg casting volt. Nagy nehezen oda is értek, csak a címet nézték el és egy helyi konditeremben kötöttek ki, egy rakat baltaarcú izomagy közé csöppenve. Egyikőjük (mai napig nem derült ki melyik) nem látta át igazán a helyzetet és bepróbálkozott az egyik szűk nézésű kockahas nőjénél, nah, belőle lett a főszereplő. De nem úszták meg ennyivel, aláírattak velük egy megállapodást, miszerint ha nem is egyszerre, de szépen lassan az összes bérletes kap szereplési lehetőséget a sorozatban.

    A kreatív csapat először nem nagyon tudott mit kezdeni a helyzettel, színészi tehetség híján dobhatták ki a francba a forgatókönyvet, de aztán az egyik író megnézte a 300-at és szikra gyúlt elméjében, felvetette, hogy nyomják tele vérrel meg jó csajokkal, akkor a kutyát nem fogja érdekelni a szereplőgárda. Az egyelőre nem tisztázott, hogy végül miként sikerült rávenni John Hannah-t, az egyetlen, színészi tehetséggel megáldott szereplőt a csatlakozásra, de valószínűleg valami nagyon csúnya zsarolási ügy állhat a háttérben.

    [ Szerkesztve ]

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

  • #54715584

    törölt tag

    válasz kmarci25 #4838 üzenetére

    Nagyon jó párbeszédek és helyzetek vannak a Spartacusban, egy rész 80%-át teszik ki kb., szóval a kijelentésed nem feltétlenül helytálló.
    Ráadásul kábeles csatorna, így jöhet vér meg szex dögivel, mert az országos sorozatok meg pont ezért vérszegények és unalmasak, mert még csak néha sem lehet egy kicsit jobban odatenni 1-1 jelenetet, ami esetleg egy kicsit dobna rajtuk.
    Ettől függetlenül ha csökkenne benne ezeknek a mennyisége, akkor sem kaszálnák el szerintem.

    Nem láttam a Rómát (még) és más hasonló sorozatot így nem is tudok nyilatkozni ezekről sem összehasonlítani. De tény, hogy a Spartacus sok szempontból újított és bár a 3. évad nem annyira jó, mint az eddigiek, nálam heti várós még mindig. :K

Új hozzászólás Aktív témák