Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz Enton #23862 üzenetére

    The Last Ship
    Várható volt sajna,h nem lehet végig tartani azt az ütemet, amit eddig diktáltak, most be is lassult kicsit a sztori. Mondjuk ezen rész után asszem megint pörögni fognak az események a mostani történések fényében.
    Lesz itt még bőven komplikáció szerintem, ne aggódj. Főleg,h jelenleg ők az elsőszámú közellenségek, Dr. Scott-tól is meg akar szabadulni a Kapitány a tette miatt, szóval már csak maga az problémás lesz,h eljussanak egy városba, ahol terjeszthetik a vakcinát.
    Ráadásul ott a tengeralattjáró is, ami veszélyként leselkedik rájuk mindig.

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

  • Louro

    őstag

    válasz Enton #23862 üzenetére

    Engem még az is bosszant, hogy van az az új faj, akiről az évad elején szó volt. Akiket már meghódított az Esfeni. A soklábúak, akiket Tom le is rajzolt. Arra is lehetett volna egy mellékszálat, hogy ők a lázadó csapat igazából. Így az Esfeni be tudta volna azonosítani a lázadó fajt és azokat kidobta volna a földre, akikkel lehetett volna szövetkezni, ahogy tették is valamelyik évadban.

    Egy duplarészes, nagycsatás lezárásnak örülnék, de ha így halad, az lesz, hogy odamennek, egy lövés a fejbe, majd Esfeni elrepül és mindenki iszik.

    Nem is tudom melyik évad - talán 2. - végi lezárás jó lenne. Amikor a bolygó köré pókhálót szövő nagy építményt lezúzták. Igaz az se volt hosszú csata, de jól/jobban felvezették.

    Mess with the best / Die like the rest

Új hozzászólás Aktív témák