Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • need

    addikt

    Sziasztok...

    Nem gondoltam hogy ennyire nem egyszerű fényképezőgépet választani...! :(((

    eredetileg én kompakt gépeket nézegettem és volt rá lehetőségem és 2 gyártó gépét próbáltam ki sdhc kártyával a hónom alatt..!
    Amiket lőttem képeket megnéztem sz.gépen..és kevés híján sírva fakadtam a képektől..
    összesen a 2 géppel kb. 20 kép készült közül volt talán 2 ami az elfogadható határt súroltam..nagy összességében életlenek voltak a képek..nem derült ki hogy hová fókuszáltam..az hogy kezdődő Parkinson korom van..de ennyire...?
    A beremegés is volt a képeken...!
    ez után még megnéztem egy neves gyártó kompakt gépét teljes tele állásban szó szerint torz volt a felvétel mind ezt egy 90.000 ft. gép produkálta...!
    Ha most azt veszem alapul hogy még ha 1 kicsit teszek hozzá és veszek kit-be egy Sony NEX-3 szerintem nem lesz rossz választás...mert szerintem egy kompakt géptől mindenképpen jobb... vagy tévedek...??!

    D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

  • need

    addikt

    válasz sebgutkopf #81 üzenetére

    először is thx hogy válaszoltál.. :R

    az még nem derült ki számomra hogy mennyire egyszerű vagy bonyolult a menüje..

    mennyire alkalmas ez a készülék arra hogy egy nő kezébe adjam és bekapcsolás után ezt ő egyből használni tudja..szerinted..?
    Gondolom ezen is van valamiféle automata beállítás..vagy téma kiválasztás nem...?
    Figyelembe kell vennem ezeket a dolgokat is..!

    Kezdődő Parkinson korra talán egy állvány segít azt hiszem.. ;)

    Ahogy észere vettem van hozzá ugye egy alap obi.. de milyen plusz obikat lehet még venni...?

    [ Szerkesztve ]

    D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

  • need

    addikt

    válasz sebgutkopf #85 üzenetére

    így olvasva és jó pár teszt képet megnézve arra jutottam hogy egy sdhc kártyával a hónom alatt elmegyek egy Sony boltba és megnézem hogy milyen képeket készít a gép..
    majd a képeket megnézem sz.gépen ill. egy 46" tévén is... nagyon de nagyon kíváncsi vagyok hogy milyen képeket készít majd...!

    D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

Új hozzászólás Aktív témák