Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz .mf #13519 üzenetére

    A kit 16-50-et a mai napig használom, sőt jelenleg 2 db is van belőle. Nem tartom rossznak, de valami kicsit jobb kellene, picit hosszabb gyútávval a végén.
    Az olcsó SEL55-210-et szerettem volna, de a tesztek és a látott tesztképek engem elriasztottak tőle. Az az üveg nem valami jó... (Canon 70-200F4L-el éltem 10 évig, na...) Ennyi pénz nincs is a világon... :Y

    (#13520) rgranc: ...pont nincs egy vasam sem - előbb el kéne adni a "kacatjaimat" (még meg sem hirdettem őket).

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

  • hito

    nagyúr

    válasz .mf #13519 üzenetére

    Jujj, de elbeszéltünk egymás mellett! A Sony házon belüli kategorizálásáról volt szó, hogy jön ide a többi gyártó? :U

    4K? Pont leszékelem a 4K-t (személy szerint), de másnak fontos szempont (képkivágás miatt érdekes lehet, ha kell a + "zoom"). Mindig is azokat a gépeket vettem és kerestem, amik 1080p 50/60fps-ben a legjobb minőséget produkálják. Amíg 4k-ban a max. 30fps a jellemző, addig pont nem érdekel a 4k. GH5 az első fecske MILC-ek között, innentől kezd érdekes lenni számomra ez a jellemzője a gépnek. Aki ismer kicsit is, az ezt pontosan tudja rólam, mert minden releváns topicban ezt hisztizem szét. A végére meg hadd férjen bele egy kis gonoszság részemről (is):

    a tartalom minőségét nem a felbontás határozza meg.

    Tényleg? ;] :R Egyébként tovább bonyolítanám a dolgot azzal is, hogy nem csak a tartalom minőségét nem a felbontás határozza meg, hanem a minőséget sem (csak) a felbontás határozza meg. Tudok olyan gépet mutatni, mondani, ami fHD-ben 4k downgrade részletességet, élességet, minőséget produkál és tudok ugyanilyen felbontás mellett olyan gépet mondani, ami szarabb még a felskálázott 720p-től is. ;)

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Új hozzászólás Aktív témák